/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na spojování očních stínů 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na spojování očních stínů 1 ks

Lily Lolo Štetec na spojování očních stínů je kvalitním produktem pro precizní nalíčení očí. Jeho štětiny jsou přesně zastřižené pro rovnoměrné nanášení očních stínů a je určen především na jejich vzájemné propojování, pokud používáte více barev. Dokulata zastřižený tvar ideálně padne do oblasti očního víčka, je vhodný i pro zapadlé oči či oči s převislými víčky.

Štětec můžete využít pro nanášení libovolného produktu v oblasti očí. Snadno se s ním aplikuje báze pod oční stíny či základní oční stín, je vhodný pro stínování přechodu očního víčka či pro vytvoření dramatičtějšího kouřového vzhledu. Krouživými pohyby pak jednoduše spojíte různé odstíny a rozetřete je do ztracena.

Hlava štětce je tvořena umělým vlasem ze syntetického vlákna, takže je vhodný také pro vegany. Syntetický vlas se vyznačuje svou snadnou údržbou a mimořádnou jemností. Díky tomu nedráždí citlivou pokožku kolem očí a jeho použití je velice příjemné a komfortní. Štětec dobře padne do ruky a nezatěžuje zápěstí. Elegantní bílá dřevěná rukojeť je už jen třešničkou na dortu.

Použití: Pro rovnoměrné nanesení očních stínů nejprve odsypte část produktu do víčka a zapracujte do štětce. Aplikujte na oční víčko a roztírejte krouživými pohyby do ztracena.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na spojování očních stínů 1 ks

Lily Lolo Štetec na spájanie očných tieňov je kvalitným produktom pre precízne nalíčenie očí. Jeho štetiny sú presne zastrihnuté pre rovnomerné nanášanie očných tieňov a je určený predovšetkým na ich vzájomné prepájanie, ak používate viac farieb. Doguľata zastrihnutý tvar ideálne padne do oblasti očného viečka, je vhodný aj pre zapadnuté oči či oči s previsnutými viečkami.

Štetec môžete využiť pre nanášanie ľubovoľného produktu v oblasti očí. Jednoducho sa s ním aplikuje báza pod očné tiene či základný oční tieň, je vhodný pre tieňovanie prechodu očného viečka či pre vytvorenie dramatickejšieho dymového vzhľadu. Krúživými pohybmi potom jednoducho spojíte rôzne odtiene a rozotriete ich dostratena

Hlava štetca je tvorená umelým vlasom zo syntetického vlákna, takže je vhodný tiež pre vegánov. Syntetický vlas sa vyznačuje svojou jednoduchou údržbou a mimoriadnou jemnosťou. Vďaka tomu nedráždi citlivú pokožku okolo očí a jeho použitie je veľmi príjemné a komfortné. Štetec dobre padne do ruky a nezaťažuje zápästie. Elegantná biela drevená rukoväť je už len čerešničkou na torte. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny
i
i

obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz