/    /    /    /    /  

Uoga Uoga Štětec na sypký make-up 1 ks

Foundation Brush

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
465
ks
Bez DPH 384 Kč

Uoga Uoga Štětec na sypký make-up 1 ks

Štětec na sypký make-up Uoga Uoga si zamilujete díky jeho jemným štětinám, se kterými snadno a rychle nanesete jakékoliv sypké produkty. Má pevnou strukturu, k níž krásně přilne sypká konzistence minerálního make-upu, ale zároveň je dostatečně jemný, aby nedráždil pleť. Díky kratší rukojeti dobře padne do ruky, a navíc se díky tomu skvěle vejde i do taštičky na cesty.

Štětec z hypoalergenního materiálu představuje skvělého pomocníka pro nanášení jakýchkoliv sypkých produktů na větší plochy. Oceníte ho tak při nanášení sypké báze, tvářenky i pudru, který s ním snadno a rovnoměrně nanesete. Snadno s ním i vykonturujete obličej. Štětec do sebe díky pevné struktuře zbytečně nevypíjí velké množství produktu, ale jeho štětiny jsou zároveň dostatečně jemné a hebké, aby při líčení pleti nedocházelo k jejímu podráždění.

Použití: Štětcem naneste malé množství sypkého produktu a rovnoměrně zapracujte do pleti.

Tip: Nezapomeňte štětec pravidelně omývat pomocí jemného šamponu, udržíte ho tak stále ve skvělé formě.

Uoga Uoga Štětec na sypký make-up 1 ks

Štetec na sypký make-up Uoga Uoga si zamilujete vďaka jeho jemným štetinám, s ktorými ľahko a rýchlo nanesiete akékoľvek sypké produkty. pevnú štruktúru, ku ktorej krásne priľne sypká konzistencia minerálneho make-upu, ale zároveň je dostatočne jemný, aby nedráždil pleť. Vďaka kratšej rukoväti dobre padne do ruky, a navyše sa vďaka tomu skvele vojde aj do taštičky na cesty.

Štetec z hypoalergénneho materiálu predstavuje skvelého pomocníka pre nanášanie akýchkoľvek sypkých produktov na väčšie plochy. Oceníte ho tak pri nanášaní sypkej bázy, lícenky aj púdru, ktorý s ním ľahko a rovnomerne nanesiete. Jednoducho s ním aj vykonturujete tvár. Štetec do seba vďaka pevnej štruktúre zbytočne nevypije veľké množstvo výrobku, ale jeho štetiny zároveň dostatočne jemné a hebké, aby pri líčení pleti nedochádzalo k jej podráždeniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plast, Syntetická vlákna
i
i

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/