/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Štětec na tvářenku, do kabelky 12,5 cm

Blush Brush, rectractable

Značka:
Množství: 12,5 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Bamboo Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
411
ks
Bez DPH 340 Kč

Barbara Hofmann Štětec na tvářenku, do kabelky 12,5 cm

Malý štětec na tvářenku Barbara Hofmann díky praktickému skládacímu obalu nezabere skoro žádné místo a tak se spolehlivě vejde do každé kabelky. Štětec je vyroben z velice jemných syntetických chlupů, které precizně nanesou produkt a zároveň pokožku zbytečně nedráždí ani neškrábou. Štětec je jemný a zároveň hustý, spolehlivě nabere potřebné množství růže a lehce jej nanese na jablíčka tváří. Štětec lze použít nejen na kompaktní a minerální tvářenku, ale také na bronzer.

Kulatý skládací štětec na tvářenku je praktickým pomocníkem pro upravení líčení kdykoliv během dne. Vzhledem k zanedbatelné velikosti se vejde do každé kabelky a bude vám při ruce, kdykoliv jej budete potřebovat. Obal je vyroben z odolného materiálu, který vydrží i pravidelné přenášení a navíc velice pěkně vypadá. Štětec se pohodlně používá nejen díky jemným syntetickým chlupům, ale také 12,5 centimetrů dlouhé kovové rukojeti.

Precizně zastřižené štětiny nanesou tvářenku přesně tam, kde má být a vytvoří tak dokonalé kontury obličeje. Vzhledem ke kulatému tvaru štětce jej lze použít pro aplikaci sypké i kompaktní tvářenky či bronzeru, ale v případech nutnosti i pudru. Štětec ze syntetických chlupů je zárukou nejenom snadného a kvalitního líčení, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Použití: Štětcem naberte malé množství tvářenky, přebytečný produkt lehce sklepněte a aplikujte na jablíčka tváří.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Štětec na tvářenku, do kabelky 12,5 cm

Malý štetec na lícenku Barbara Hofmann vďaka praktickému skladaciemu obalu nezaberie skoro žiadne miesto a tak sa spoľahlivo vojde do každej kabelky. Štetec je vyrobený z veľmi jemných syntetických chlpov, ktoré precízne nanesú produkt a zároveň pokožku zbytočne nedráždia ani neškriabu. Štetec je jemný a zároveň hustý, spoľahlivo naberie potrebné množstvo rúžu a zľahka ho nanesie na jabĺčka tváre. Štetec možno použiť nielen na kompaktnú a minerálnu lícenku, ale aj na bronzer.

Guľatý skladací štetec na lícenku je praktickým pomocníkom pre upravenie líčenia kedykoľvek počas dňa. Vzhľadom k zanedbateľnej veľkosti sa vojde do každej kabelky a bude vám po ruke, kedykoľvek ho budete potrebovať. Obal je vyrobený z odolného materiálu, ktorý vydrží aj pravidelné prenášanie a navyše veľmi pekne vyzerá. Štetec sa pohodlne používa nielen vďaka jemným syntetickým chlpom, ale aj 12,5 centimetrov dlhej kovovej rukoväti.

Precízne zastrihnuté štetiny nanesú lícenku presne tam, kde má byť a vytvoria tak dokonalé kontúry tváre. Vzhľadom k okrúhlemu tvaru štetca ho možno použiť pre aplikáciu sypkej aj kompaktnej lícenky či bronzeru, ale v prípadoch nutnosti aj púdru. Štetec zo syntetických chlpov je zárukou nielen ľahkého a kvalitného líčenia, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu i zvieratám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny
i
i

barva: stříbrná
produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de