/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec super kabuki 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
649
ks
Bez DPH 536 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec super kabuki 1 ks

Štětec Super Kabuki Lily Lolo Mineral Cosmetics je určený k aplikaci minerálních a sypkých pudrů. Je vyroben z ultra jemných syntetických vláken té nejvyšší kvality. Na rozdíl od přírodních štětců neztrácí své jemné vlasy, které jsou nezbytné pro rovnoměrnou aplikaci minerálního make-upu. Navíc je díky syntetickým štětinám vhodný i pro vegany.

Kabuki štětce jsou charakteristické svým tvarem. Mají původ v Japonsku, kde se zpočátku používaly pro líčení gejš, které měly vysoké nároky na výrazný, ale přesto přirozeně vypadající a bezchybný make-up s dlouhou výdrží.

Použití: Naberte štětcem malé množství líčidla a vklepejte jej do pokožky. Krouživými pohyby následně rozetřete do ztracena.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec super kabuki 1 ks

Štetec Super Kabuki Lily Lolo Mineral Cosmetics je určený k aplikácii minerálnych a sypkých púdrov. Je vyrobený z ultra jemných syntetických vlákien tej najvyššej kvality. Na rozdiel od prírodných štetcov nestráca svoje jemné vlasy, ktoré sú nevyhnutné pre rovnomernú aplikáciu minerálneho make-upu. Navyše je vďaka syntetickým štetinám vhodný aj pre vegánov.

Kabuki štetce sú charakteristické svojím tvarom. Majú pôvod v Japonsku, kde sa spočiatku používali pre líčenie gejší, ktoré mali vysoké nároky na výrazný, ale napriek tomu prirodzene vypadajúci a bezchybný make-up s dlhou výdržou


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Super =) | 23.8.2015 22:33:27 | Siala

Můj první Kabuki štětec...a myslím, že zůstane i posledním, maximálně časem s novým dvojčetem... je totiž naprosto božíííííí =)

Skvělý! | 3.4.2014 16:55:02 | Hana

Bezkonkurenčně nejlepší kabuki štětec, který jsem kdy měla - kvalitní, hustota a délka vlasu přesně tak akorát a hlavně - jemňounký!

nadšení | 21.3.2016 16:24:49 | Sandra

Též můj první Kabuki štětec. Vůbec nelituji investice, naprostý požitek z líčení, zjistila jsem, jak nekvalitní štětce jsem předtím používala, nanášení minerálního makeupu s ním jde úplně samo. Mohu jenom doporučit, už nebudu kupovat jiný :-)

* povinné

Vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny, dřevo
i
i

konzistence: pevná

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz