/    /    /    /    /  

Diochi Stévia Rebaudiana 16 g

Značka:
Množství: 16 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Zdravá sladidla, Extra péče o vlasy, Ústní vody, Pleťová tonika
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 86 Kč

Diochi Stévia Rebaudiana 16 g

Sušené lístky Stévie Rebaidiana Diochi jsou nejenom skvělou náhražkou cukru, ale také pečují o zdraví ústní dutiny i pokožky. Stévie je přirozeně sladká, obsahuje množství minerálních látek a antioxidantů, které našemu tělu prospívají nejenom při vnitřním, ale i vnějším užití. Drobné lístky jsou zdravější než cukr, neboť jsou bez obsahu kalorií a nezvyšují hladinu cukru v krvi. Stévie je tak mimořádně vhodná pro diabetiky, lidi se zvýšeným krevním cukrem i pro ty, kdo si hlídají štíhlou linii.

Lístky stévie jsou přirozeně sladké, sladí mnohem více než obyčejný cukr či umělá sladidla. Díky tomu je stévie využívána jako chutné přírodní sladidlo s nulovým obsahem kalorií. Odvar ze stévie lze využít i v péči o pokožku celého těla a o vlasy, neboť obsahuje množství blahodárných minerálních látek i antioxidantů. Stévie pleť i vlasy regeneruje, posiluje a lehce tonizuje. Stejný pozitivní vliv má i na celou ústní dutinu, kterou nejenom chrání před vznikem zubního kazu, ale také posiluje dásně a eliminuje výskyt drobných zánětů. Sušené lístky stévie jsou tak skvělým pomocníkem nejenom v kuchyni, ale i v péči o pokožku a chrup.

Použití: Lísky stévie přidejte do sypaného čaje místo cukru. Na šálek čaje přisypte zhruba 1 gram lístků.

Tip: Silný odvar z 5 gramů stévie a 200 ml vody skvěle poslouží jako regenerační ústní voda, ale také tonikum pro unavenou pleť či zklidňující oplach na podrážděnou vlasovou pokožku.

Diochi Stévia Rebaudiana 16 g

Sušené lístky Stevia rebaudiana Diochinielen vynikajúcou náhradou cukru, ale takisto sa starajú o zdravie ústnej dutiny a pokožky. Stévia je prirodzene sladká, obsahuje množstvo minerálnych látok a antioxidantov, ktoré nášmu telu prospievajú nielen pri vnútornom ale aj vonkajšom použití. Drobné lístky sú zdravšie ako cukor, pretože sú bez obsahu kalórií a nezvyšujú hladinu cukru v krvi. Stévia je tak mimoriadne vhodná pre diabetikov, ľudí so zvýšeným krvným cukrom aj pre tých, ktorí si strážia štíhlu líniu.

Lístky stévie sú prirodzené sladké, sladia oveľa viac ako obyčajný cukor či umelé sladidlá. Vďaka tomu je stévia využívaná ako chutné prírodné sladidlo s nulovým obsahom kalórií. Odvar zo stévie možno využiť aj v starostlivosti o pokožku celého tela a vlasov, pretože obsahuje množstvo blahodarných minerálnych látok aj antioxidantov. Stévia pleť aj vlasy regeneruje, posilňuje a ľahko tonizuje. Rovnako pozitívny vplyv má aj na celú ústnu dutinu, ktorú nielen chráni pred vznikom zubného kazu, ale tiež posilňuje ďasná a eliminuje výskyt drobných zápalov. Sušené lístky stévie sú takisto výborným pomocníkom nielen v kuchyni, ale aj v starostlivosti o pokožku a chrup.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Stévie
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: suchá pleť

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz