/    /    /    /  

Bellanatur SteviaEria, sáčky 40 x 2 g

Značka:
Množství: 40 x 2 g
Další velikosti: 50 x 2 g / 199 Kč
Kategorie: Zdravá sladidla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Bellanatur SteviaEria, sáčky 40 x 2 g

Přírodní sladidlo SteviaEria Bellanatur je vhodnou náhražkou klasického cukru či umělých sladidel. Vzhledem k rostlinnému původu má stévie příjemnou sladkou chuť vhodnou pro dochucení nápojů, ale i pro teplou a studenou kuchyni. Stévie je bez kalorií a nemá vliv na hladinu krevního cukru a je tak mimořádně vhodná pro diabetiky i pro ty, kdo si hlídají váhu.

Lístky stévie využívali jako sladidlo i jako lék již jihoameričtí indiáni. Lístky totiž nejsou jenom příjemně sladké, ale také eliminují výskyt zubního kazu, harmonizují zažívání a obsahují množství prospěšných minerálů i antioxidantů. V dnešní době se ale stévie nečastěji využívá jako sladidlo, neboť extrakt z této rostlinky sladí mnohem více než běžný cukr. Navíc, na rozdíl od cukru nemá vliv na naši tělesnou hmotnost, neboť je bez kalorií, a také nezvyšuje hladinu krevního cukru. Extrakt ze stévie je vhodnou přírodní náhražkou pro všechny, kdo nechtějí či nemohou konzumovat cukr.

Použití: Stévii použijte k doslazení nápojů, především čaje, ale i v teplé a studené kuchyni. 1 gram stévie je sladký zhruba jako 2 gramy cukru.

Tip: Pokud by vám byla chuť stévie nepříjemná, zkuste ji půl na půl nakombinovat s medem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Stévie
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: plastový

Výrobce

Bellanatur
Horská 1950
755 01 Vsetín
Česká republika
tel: +420 733 732 523
www.bellanatur.cz