/    /    /    /  

Energy Stimaral 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Játra a žlučník, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
407
ks
Bez DPH 354 Kč

Energy Stimaral 30 ml

Bioinformační kapky Energy Stimaral harmonizují energetickou dráhu řídící játra, slezinu, ale také žlučník, srdce a plíce. Kombinace rostlinných výtažků podporuje odolnost organismu, zlepšuje fyzickou i duševní výkonnost, snižuje pocit únavy a dodává tělu vitalitu i energii.

Kapky celkově posilují organismus, chrání jej před nemocemi a současně podporují zdraví a vitalitu celého těla. Směs bylinek je skvělým pomocníkem při problémech s cévami, štítnou žlázou, nadledvinkami, játry, slezinou ale i špatném zraku a snížené imunitě. Stimaral pomáhá při zvýšené fyzické a psychické námaze, astenických syndromech, všeobecné slabosti, neurózách a hypotenzi.

Bylinné kapky zlepšují adaptibilitu organismu v novém prostředí, tonizují jej a dodávají novou energii. Kromě toho, zlepšují soustředění a posilují dlouhodobou paměť, pomáhají se lépe vyrovnat se zvýšenou psychickou i fyzickou zátěží. Kapky jsou tak skvělým pomocníkem při nespavosti, podrážděnosti a depresi.

Dávkování: Před použitím protřepte! Dospělí užívají 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně. Děti od 3 let 2 kapky denně. Po 3 týdnech udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Energy Stimaral 30 ml

Bioinformačné kvapky Energy Stimaral harmonizujú energetickú dráhu riadiacu pečeň, slezinu, žlčník, srdce a pľúca. Kombinácia rastlinných výťažkov podporuje odolnosť organizmu, zlepšuje fyzickú aj duševnú výkonnosť, znižuje pocit únavy a dodáva telu vitalitu a energiu.

Kvapky celkovo posilňujú organizmus, chránia ho pre ochoreniami a súčasne podporujú zdravie a vitalitu celého tela. Zmes byliniek je vynikajúcim pomocníkom pri problémoch s cievami, štítnou žľazou, nadobličkami, pečeňou, slezinou, no tiež pri zlom zraku a zníženej imunite. Stimaral pomáha pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe, astenických syndrómoch, všeobecnej slabosti, neurózach a hypotenzii.

Bylinné kvapky zlepšujú adaptabilitu organizmu v novom prostredí, tonizujú a dodávajú novú energiu. Okrem toho zlepšujú sústredenie a posilňujú dlhodobú pamäť, pomáhajú lepšie sa vyrovnať so zvýšenou psychickou aj fyzickou záťažou. Kvapky sú tak vynikajúcim pomocníkom pri nespavosti, podráždenosti a depresii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Je na únavu vhodnější Stiramal nebo Levamin?

Jsou při únavě a zvýšené fyzické aktivitě vhodnější bylinné kapky Stiramal či Levamin? Máte zkušenosti, které ...

Vlastnosti

Složení: Bylinný extrakt (82,6 %) , Sorbitol, Celulóza, Voda, Xantan, Grepová silice, Sorban draselný, Směs silic (0,12 %)
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz