/  

štítky

Pro přehledný a pohodlný nákup v našem e-shopu jsme pro vás připravili rozdělení produktů dle štítků zboží. Pomocí štítku můžete snadno a hlavně rychle vyhledat produkt, který bude nejlépe vyhovovat vašemu typu pleti, vlasů či dalším kritériím. Pro dobrou orientaci v naší bohaté nabídce produktů naleznete na této stránce kompletní přehled kategorií štítků a štítků jednotlivých produktů.

aromaterapeutické účinky

Vůně mají rozdílné účinky na naši psychiku, pleť i zdraví. V této kategorii štítků naleznete spektrum oblastí, na které pozitivně působí aromaterapie. Budete se divit, co všechno příjemná vůně dokáže...

barva

Za pomoci těchto štítků snadno a rychle vyhledáte vámi požadovanou barvu produktu.Můžete vybírat z klasických i méně obvyklých barev dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky. Nebojte se s barvami trochu zaexperimentovat a vyzkoušet něco nového.

barva - světlost

Máte světlou či naopak snědou pleť? Za pomoci těchto štítků si snadno vyberete přesně padnoucí odstín pudru nebo make-upu. Už nikdy nebudete litovat koupě špatného nesedícího odstínu.

barva - třpyt

Hledáte vhodnou dekorativní kosmetiku pro decentní denní líčení či naopak pro výrazný večerní vzhled? Pod těmito štítky si vyberete kosmetiku vhodnou pro každou příležitost. Najdete zde lesklé, matné i třpytivé odstíny.

konzistence

Tyto štítky vám pomohou rychle najít konkrétní výrobek podle jeho specifické konzistence, a je jedno, jestli hledáte osvědčený produkt nebo chcete vyzkoušet něco nového. Najdete zde produkty s hutnou konzistencí pro suchou pleť až po lehké gelové výrobky pro pleť mastnou a smíšenou.

lůžkoviny - povlak

lůžkoviny - povrchový materiál

Hledáte lůžkoviny z čisté bavlny či chcete zahřát hebkým flanelem? Nebo snad chcete kvalitní krepové povlečení? Za pomoci těchto štítků vyhledáte rychle vše, co si zamanete.

lůžkoviny - výplně

Chcete si pořídit ortopedický polštář s pohankovou výplní či deku vhodnou i pro alergiky? Štítky vás bezpečně zavedou k danému materiálu.

negativní pocity

Trápí vás osamělost, pochyby či nejistota? Pomocí štítků jednoduše najdete odpovídající řešení pro váš psychický problém.

obal

potraviny

Přejete si čistý zelený čaj, rooibos s příchutí či čistou hořkou čokoládu? Za pomoci štítků si snadno vyberete aromatizovaný či čistý čaj, nebo čokoládu s oříšky.

přebal

příznivé účinky

Trápí vás zdravotní problémy či nečistá pleť? Tyto štítky vás spolehlivě dovedou k řešení vašich problémů. Uvidíte, jak vám příroda dokáže pomoci.

produktové řady

Hledáte produkt podle konkrétního výrobce? Nebo chcete vyzkoušet něco nového? Pod těmito štítky naleznete přehled produktových řad některých větších značek.

složení

Hledáte produkty bez parfemace, bez palmového oleje, nebo vhodné pro vegany? Přesně pro vás je tady filtr Složení. Zjistili jsme, jaká specifika složení vás nejvíce zajímají a podle nich připravili tento skvělý filtr, který vám maximálně usnadní a urychlí nákup. Už nemusíte složitě hledat!

specifická označení

Sháníte specifickou pleťovou kosmetiku nebo pečující tělové produkty? Tyto štítky vám představí produkty podle Ayurvédské, čínské i ruské medicíny.

typy pleti

Máte suchou nebo naopak mastnou pleť? Štítky v této kategorii vás přesně navedou k produktům vhodným pro váš typ pleti.

typy pokožky

Vyberte si péči pro vaše tělo podle typu pokožky. Za pomoci těchto štítků si snadno vyberete produkt pro suchou, citlivou i mastnou pokožku.

typy vlasů

Hledáte ten správný šampon nebo péči přesně pro váš typ vlasů? Za pomoci této kategorie štítků si vyberete péči vhodnou přímo pro vaše barvené, jemné či poškozené vlasy.

účinek

Potřebujete povzbudit, nebo naopak zklidnit? Tato skupina štítků vám pomůže najít vhodné esence či éterické oleje pro řešení vašeho problému.

užití

Zdravotní problémy se dají řešit nejen polykáním tablet. Pod těmito štítky najdete produkty pro vnitřní i vnější užití. Uvidíte, že zdravotní problémy se dají řešit i jinou cestou.

vůně

vůně - druh

země původu

Hledáte vonné tyčinky či františky z určité země? Pod těmito štítky naleznete voňavé produkty rozdělené do skupin podle země původu.

zvířata

U nás si můžete vybrat kvalitní výrobky i pro svoje domácí mazlíčky. V této skupině štítků si vyberete, zda hledáte produkty pro psy, kočky, hlodavce nebo koně.