/    /    /  

švestková

Produkty seřadit:
Zobrazit produkty jen značky:

8 ml
274
Lak na nehty v atraktivním švestkovém odstínu zdůrazní přirozenou krásu vašich rukou a navíc dbá i o kvalitu nehtů díky obsahu výtažku z bambusu.
5 ml, bambusový obal
439
Lak na rty v půvabném a elegantním švestkovém odstínu zdůrazní přirozenou krásu vašich rtů. Pečuje o rty díky výtažku z bambusu a dodává jim intenzi
3.5 g, náplň
356
Náplň matné rtěnky s přírodními složkami, jako je bambucké máslo či olivový olej. Švestkový odstín s tóny fialové a červené zvýrazní vaše rty.
3.5 g, bambusový obal
467
Švestkový odstín rtěnky je ideální volbou pro podzimní a zimní období. Matná textura dokonale přilne ke rtům a vydrží v perfektním stavu po celý den
6 ml, bambusový obal
439
Oční linky s praktických štětečkovým aplikátorem a vysokou pigmentací zvýrazní vaše oči a jejich tmavě švestkový odstín působí velice elegantně.
3 g, náplň
218
Minerální oční stíny ve formě náplně ve švestkovém odstínu lichotí především hnědé a zelené barvě očí. Jemný třpyt rozzáří váš pohled.
3 g, bambusový obal
412
Minerální oční stíny s jemným třpytem podtrhnou vaši přirozenou krásu. Elegantní švestkově fialový odstín lichotí především hnědé a zelené barvě očí
1.17 g, bambusový obal
262
Tmavě švestkový odstín tužky na oči sluší především hnědým a zeleným očím. Oproti klasické černé tužce působí o něco měkčeji a přirozeněji.
1-8 z 8první