/    /    /  

tmavá

Produkty seřadit:
Zobrazit produkty jen značky:

15 g bambusový obal
705
Minerální make-up ve středně tmavém odstínu sjednotí vaši pleť a vyhladí případné nedokonalosti. Snadno se nanáší houbičkou či kabuki štětcem.
15 g bambusový obal
705
Minerální make-up v tmavším odstínu sjednotí vaši pleť a dodá jí sametový vyhlazený vzhled. Díky přírodnímu složení zároveň pokožku nezatěžuje.
30 ml bambusový obal
826
Make-up obohacený o rostlinné složky dokonale přilne k pokožce a nezatíží ji. Tento odstín je vhodný pro velmi opálenou a tmavší pokožku.
30 ml náplň
716
Tmavší odstín make-upu má velice jemnou konzistenci. Díky tomu velice snadno přilne k pleti a vypadá maximálně přirozeně po celý den.
299
Bronzer v půvabném matném odstínu dodá vaší tváři opálený vzhled a dá se s ním také snadno konturovat pro vytvarování obličeje.
puroBIO cosmetics Kompaktní bronzer matující 01 9 g
268
S hedvábně jemným matujícím bronzerem snadno zvýrazníte přirozené rysy v običeji a dodáte pleti lehce opálený vzhled.
268
S hedvábně jemným matujícím bronzerem snadno zvýrazníte přirozené rysy v obličeji a dodáte pleti lehce opálený vzhled.
447
Kompaktní make-up 04 Sunny Beige lehce zamaskuje nedokonalosti pleti a dodá pokožce zdravý sjednocený vzhled, aniž by ucpával pleťové póry či jinak
6 g náplň
467
Tmavý odstín make-upu ve formě náplně se snadno roztírá díky jemné krémové konzistenci, která pleť nezatěžuje a poskytuje jí péči.
6 g bambusový obal
779
Tmavý odstín krémového kompaktního make-upu s neutrálním podtónem, který je vhodný jak na celou tvář, tak na konturování obličeje.
6 g náplň
467
Tmavší olivový odstín kompaktního krémového make-upu je obohacen přírodními složkami pro dokonalou péči i sjednocený vzhled.
6 g bambusový obal
779
Krémový make-up v kompaktním balení je vhodný pro každodenní líčení i úpravu během dne. Tento tmavší odstín má olivový podtón.
6 g náplň
467
Krémový make-up v tmavším bronzovém odstínu ve formě náplně. Make-up obsahuje množství rostlinných výtažků, které dodají pokožce péči.
6 g bambusový obal
779
Tmavší odstín make-upu s teplým podtónem využijete nejen jako make-up, ale lze jej aplikovat také jako bronzer či konturu tváří.
443
Kompaktní pudr v tmavém odstínu 03 Sunny Beige dodá pleti matný pěstěný vzhled. Jemně namletý pudr obsahuje drobné částečky slídy, které pleť barevn
430
Kompaktní pudr Sunny Beige sjednocuje a projasňuje vzhled pokožky díky obsahu jemných minerálních pigmentů. Je vhodný pro tmavé typy pleti, ostatní
245
Tekutý korektor zakryje pigmentové skvrny, pupínky i kruhy pod očima, aniž by pokožku nepřiměřeně zatěžoval. Odstín 04 se hodí pro tmavší pleť s pod
245
Tekutý korektor zakryje pigmentové skvrny, pupínky i kruhy pod očima, aniž by pokožku nepřiměřeně zatěžoval. Odstín 05 se hodí pro tmavou pleť.
1-18 z 54první2poslednívpřed