/    /    /  

matná

Produkty seřadit:
Zobrazit produkty jen značky:

328
Minerální oční stíny v matném bílém odstínu krásně rozjasní oči, ale jsou i výborným základem pro výraznější barevné líčení.
328
Matné světlo růžové stíny podtrhnou barvu hnědých očí a lze je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými tóny pro výraznější líčení.
328
Jasně broskvové oční stíny se báječně hodí pro matné denní líčení. Budou krásně ladit hlavně s hnědýma nebo zelenýma očima.
328
Světle hnědé minerální oční stíny obsahují syté přírodní pigmenty a velmi snadno se nanáší. Nenajdete v nich žádné syntetické složky.
328
Matné oční stíny v zemitě hnědém odstínu budou slušet každé barvě očí. Hravě s nimi vykouzlíte jemné i výraznější líčení.
328
S matnými kávově hnědými stíny snadno vykouzlíte výraznější denní či kouřové líčení. A jsou vhodné i pro citlivé oči.
328
Matné čokoládově hnědé stíny se výborně hodí pro vytvoření výraznějšího kouřového líčení. Navíc mají antibakteriální a zklidňující účinky.
328
Se sametově hebkými očními stíny v odstínu tmavého mechu hravě vytvoříte jemnější denní, i výrazné kouřové líčení na večer.
328
Oční stíny v královsky modrém odstínu budou slušet hlavně hnědým očím. Snadno je využijete i pro kouřové líčení a hodí se i pro citlivé oči.
328
Minerální stíny ve šťavnatém švestkovém odstínu se sytými pigmenty podtrhnou přirozenou krásu vašich očí, aniž by je jakkoliv podráždily.
328
Stíny v tmavém burgundy odstínu bez shimmeru podtrhnou krásu hnědých či zelených očí a zároveň je nijak nepodráždí.
328
Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Pro vytvoření výrazného kouřo
492
Tvářenka v růžovočervené barvě se studeným podtónem dodá vašim tvářím svěží letní look a ochrání pleť před škodlivými účinky slunečního záření.
492
Tvářenka ve světle růžovém odstínu dodá vašim tvářím zdravou barvu, nezatěžuje pleť a chrání ji před škodlivými účinky slunečního záření.
492
Dodejte svým tvářím světle broskvový odstín díky kvalitním minerálním pigmentům v tvářence, která neucpává póry.
492
Minerální tvářenka v odstínu Young Wine propůjčí vašim tvářím zdravý vzhled, neucpává póry a absorbuje nadbytečný maz.
Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Beach Babe 3,5 g
349
Sypká minerální tvářenka ve šťavnatém broskvovém odstínu okamžitě rozzáří vaši tvář, napomáhá odstranit známky únavy a dodá svěží vzhled. Díky kvali
Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Clementine 3 g
349
Matná sypká minerální tvářenka v teplejším broskvovém odstínu podpoří přirozené zabarvení pleti a bude slušet světlým, středně světlým i tmavším tón
1-18 z 29prvníposlednívpřed