/    /    /  

Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Štětce kombinující odolné bambusové dřevo štětiny z jemného a vysoce kvalitního syntetického vlákna potěší každého vegana. S jejich pomocí vytvoříte precizní líčení, a navíc jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

Produkty seřadit:
Zobrazit produkty jen značky:

Barbara Hofmann Štětec na oční stíny 16 cm
164
Jemný syntetický štětec na oční stíny s luxusní rukojetí z bambusového dřeva precizně nanáší kompaktní i sypké oční stíny.
Barbara Hofmann Štětec na pudr, světlý 22,5 cm
411
Syntetický štětec na pudr s luxusní rukojetí z bambusového dřeva vhodný pro aplikaci kompaktního i sypkého pudru je základem každé kosmetické výbavy
136
Syntetický štětec na rty s luxusní rukojetí z bambusového dřeva je výborným pomocníkem pro nanesení výrazných rtěnek i pro konturování rtů.
246
Praktický skládací syntetický štětec na rtěnku se díky svým malým rozměrům vejde do každé kabelky a spolehlivě pomůže upravit líčení kdykoliv během
411
Malý štětec na tvářenku díky praktickému skládacímu obalu nezabere skoro žádné místo a tak se spolehlivě vejde do každé kabelky.
Barbara Hofmann Zkosený štětec na oční stíny 14 cm
136
Zkosený syntetický štětec na oční stíny s luxusní rukojetí z bambusového dřeva spolehlivě nanese stín do záhybu oka a vytvoří tak precizní líčení.
1-6 z 6první