/    /    /    /    /  

Stojánek dřevěný na tyčinky a jehlánky, truhlička s dráty 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Stojánky na vonné tyčinky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Stojánek dřevěný na tyčinky a jehlánky, truhlička s dráty 1 ks

Dřevěný stojánek na vonné tyčinky ve tvaru truhličky poslouží nejenom svému primárnímu účelu, ale také jako zajímavá originální dekorace bytu. Stojánek je ručně vyráběn, máte tak jistotu, že je každý kus jedinečný originál.

Do dřevěného stojánku o délce zhruba 35 centimetrů můžete pohodlně instalovat až 5 vonných tyčinek a zhruba stejné množství vonných jehlánků. Provoňte svůj domov orientálními kořeněnými vůněmi a zároveň získejte vkusnou originální dekoraci.

Použití: Do stojánku můžete upevnit až 5 vonných tyčinek a stejný počet vonných jehlánků či františků. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nezapomínejte stojánek pravidelně čistit a vysypávat z něj popel.

Stojánek dřevěný na tyčinky a jehlánky, truhlička s dráty 1 ks

Drevený stojan na vonné tyčinky v tvare truhličky poslúži nielen svojmu primárnemu účelu, ale aj ako zaujímavá originálna dekorácia bytu. Stojan je ručne vyrábaný, máte tak istotu, že je každý kus jedinečný originál.

Do dreveného stojanu s dĺžkou približne 35 centimetrov môžete pohodlne inštalovať 5 vonných tyčiniek a zhruba rovnaké množstvo vonných ihlančekov. Prevoňajte svoj domov orientálnymi korenistými vôňami a zároveň získajte vkusnú originálnu dekoráciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo
i
i

barva: hnědá