/    /    /    /    /  

Stojánek kamenný na tyčinky a jehlánky, had 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Stojánky na vonné tyčinky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
84
ks
Bez DPH 69 Kč

Stojánek kamenný na tyčinky a jehlánky, had 1 ks

Kamenný stojánek na vonné tyčinky ve tvaru listu s hadem poslouží nejenom svému primárnímu účelu, ale také jako zajímavá originální dekorace bytu. Stojánek je ručně vyráběn, máte tak jistotu, že je každý kus jedinečný originál.

Do kamenného stojánku o velikosti zhruba 11 centimetrů můžete pohodlně instalovat 1 vonnou tyčinku a i několik jehlánků či františků. Provoňte svůj domov orientálními kořeněnými vůněmi a zároveň získejte vkusnou originální dekoraci.

Použití: Do stojánku můžete upevnit 1 vonnou tyčinku. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nezapomínejte stojánek pravidelně čistit a vysypávat z něj popel.

Stojánek kamenný na tyčinky a jehlánky, had 1 ks

Kamenný stojan na vonné tyčinky v tvare listu s hadom poslúži nielen svojmu primárnemu účelu, ale aj ako zaujímavá originálna dekorácia bytu. Stojan je ručne vyrábaný, máte tak istotu, že je každý kus jedinečný originál.

Do kamenného stojančeku o veľkosti približne 11 centimetrov môžete pohodlne inštalovať 1 vonnú tyčinku a aj niekoľko ihlančekov či františkov. Prevoňajte svoj domov orientálnymi korenistými vôňami a zároveň získajte vkusnú originálnu dekoráciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kámen
i
i

barva: béžová