/    /    /    /    /  

Stojánek kamenný na vonné tyčinky, sloni v řadě 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Stojánky na vonné tyčinky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 65 Kč

Stojánek kamenný na vonné tyčinky, sloni v řadě 1 ks

Kamenný stojánek na japonské vonné tyčinky poslouží nejenom svému primárnímu účelu, ale také jako zajímavá originální dekorace bytu. Stojánek se slony je ručně vyroben z kamene, máte tak jistotu, že je každý kus jedinečný originál.

Do kamenného stojánku o délce zhruba 11 centimetrů můžete pohodlně instalovat až 3 japonské vonné tyčinky. Provoňte svůj domov orientálními kořeněnými vůněmi a zároveň získejte vkusnou originální dekoraci.

Použití: Do stojánku můžete upevnit až 3 vonné tyčinky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nezapomínejte stojánek pravidelně čistit a vysypávat z něj popel.

Upozornění: Barevnost slonů se mírně mění dle konkrétní dodávky z Indie, ale styl je vždy zachován.

Stojánek kamenný na vonné tyčinky, sloni v řadě 1 ks

Kamenný stojanček na japonské vonné tyčinky poslúži nielen svojmu primárnemu účelu, ale aj ako zaujímavá originálna dekorácia bytu. Stojan so slonmi je ručne vyrobený z kameňa, máte tak istotu, že je každý kus jedinečný originál.

Do kamenného stojančeku s dĺžkou približne 11 centimetrov môžete pohodlne inštalovať 3 japonské vonné tyčinky. Prevoňajte svoj domov orientálnymi korenistými vôňami a zároveň získajte vkusnú originálnu dekoráciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kámen
i
i

barva: hnědá