/    /    /    /    /  

Jonathan Suchý šampon na odrosty a šediny Blond

Značka:
Množství: 4 g, štetec
Kategorie: Vlasové řasenky, Práškové přípravky na vlasy, Suché přírodní šampony
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Jonathan Suchý šampon na odrosty a šediny Blond

Suchý šampon Jonathan pro blonďaté, zcela šedivé vlasy, či vlasy s odrosty. Obsahuje přírodní sypký prášek z jemně mletých ovesných vloček a pigment, který oživuje barvu vlasů. Je se zabudovaným štětcem, díky němuž je jeho použití jednodušší. Vlasy čistí bez použití vody od nečistot a mazu a dodává jim vzhled právě umytých vlasů. Absorbuje olej, aroma a nánosy ostatních vlasových produktů. Provzdušňuje vlasy a dodává jim objem u kořínků.  Je skvělý pro cestování nebo během dne a mezi mytím vlasů, když potřebujete účes oživit. 

Neovlivňuje barvu obarvených vlasů, pouze dočasně zakryje odrosty vlasů, překryje šediny a zvýrazní melír s profesionálně vypadajícím přirozeným efektem. Lze jej použít i jako lehký stylingový přípravek. Přirozeně a jemně vlasy tuží, posiluje a prodlužuje trvalost vytvořeného účesu. Díky své schopnosti dodávat objem je obzvláště vhodný pro jemné, rychle se mastící vlasy bez objemu. 

Použití: Sundejte víčko, pokud je vidět pouze část štětce, stlačte vnitřní válec dovnitř. Štětec by měl být nyní vidět celý. Sejměte bílou zátku ze štětce. A přímo štětcem aplikujte prášek ke kořínkům vlasů, kde je třeba. Štětcem nebo konečky prstů zapracujte prášek do vlasů.

Upozornění: Pro správný výsledný efekt používejte pouze na suché vlasy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Colloidal Oatmeal, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Diatomaceous Earth, Calcium Silicate, Fuller´s Earth/Solum Fullonum, Silica, Calcium Propionate, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides Brown (CI 77492), Iron Oxides Yellow (CI 77492), Iron Oxides Brown (CI 77491), Red Iron Oxide (CI77491), Black Oxide (CI77499)
i
i

barva: blond
konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový
typy vlasů: barvené vlasy, normální vlasy

Výrobce

Jonathan Product
979 Corporate Blvd.
MD 21090 Baltimore
Spojené Státy Americké
tel: 1.888.228.4247
http://www.jonathanproduct.com/