/    /    /    /    /  

Siddhalepa Sůl do koupele Foot, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Koupelové soli, Kosmetika na nohy
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Siddhalepa Sůl do koupele Foot, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédská sůl pro koupel nohou Foot Sidhaleppa z řady Ayurveda Luxury Spa má vynikající čistící i detoxikační schopnosti. Její mátově peprmintová vůně dodává chodidlům dlouhodobý pocit svěžesti a zároveň z nich odplavuje celodenní únavu. Spojením koupele s krátkou masáží můžete docílit aktivace akupresurních bodů a skrz chodidla uvolnit a zrelaxovat celé tělo.

Mořská sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky, otevírat a pročišťovat póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených bylin. Sůl do koupele obsahuje extrakt z listů tamarindu indického, který zbavuje nohy přebytečné vnitřní horkosti a působí preventivně proti praskání kůže na chodidlech.

Dále obsažený extrakt ze dvou druhů listů máty dodávají koupelové soli nejen úžasně svěží vůni, ale také povzbuzují unavenou pokožku a svaly nohou. Máta má také schopnost upravovat činnost potních žláz. Je tedy velice vhodná jako přirozený prostředek ke zmírnění nadměrného pocení nohou.

Použití: Do teplé lázně přidejte 1- 2 polévkové lžíce soli a nohy nechte odpočívat nejméně 20 minut. Občasná masáž nohou zvýší cirkulaci krve v chodidlech a tím dosáhnete lepších výsledků.

Siddhalepa Sůl do koupele Foot, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédska soľ na kúpeľ nôh Foot Siddhalepa z radu Ajurveda Luxury Spa má vynikajúce čistiace a detoxikačné schopnosti. Jej mätovo-pepermintová vôňa dodáva chodidlám dlhodobý pocit sviežosti a zároveň z nich odplavuje celodennú únavu. Spojením kúpeľa s krátkou masážou môžete docieliť aktiváciu akupresúrnych bodov a cez chodidlo  uvoľniť a zrelaxovať celé telo.

Morská soľ v kombinácii s horúcou vodou pomáha zmäkčovať a odstraňovať odumreté pleťové bunky, otvárať a prečisťovať póry. Pripravuje tak pokožku na účinnejšie vstrebávanie výživných látok z obsiahnutých bylín. Soľ do kúpeľa obsahuje extrakt z listov tamarindu indického, ktorý zbavuje nohy prebytočnej vnútornej horúčavy a pôsobí preventívne proti praskaniu kože na chodidlách.

Ďalej obsiahnutý extrakt z dvoch druhov listov mäty dodáva kúpeľovej soli nielen úžasnú sviežu vôňu, ale tiež  povzbudzuje unavenú pokožku a svaly nôh. Mäta má tiež schopnosti upravovať činnosť potných žliaz. Je teda veľmi vhodná ako prirodzený prostriedok na zmiernenie nadmerného potenia nôh.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sea Salt, Tamarindus Indica Extract, Mentha Sylvestris, Mentha Piperita
i
i

barva: šedá
konzistence: sypká
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com