/    /    /    /    /  

Siddhalepa Sůl do koupele Invigorating, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Koupelové soli
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Siddhalepa Sůl do koupele Invigorating, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédská sůl do koupele Invigorating Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa má stimulující skořicovou vůni. Mimo jiné obsahuje také výtažek z červeného santalového dřeva a prášek ze vzácného dřeva kajeput. Uvolňuje svalové napětí a bolest, dodává tělu ztracenou energii, podporuje koncentraci mysli, prohřívá a prokrvuje celý organismus.

Sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky, otevírá a pročišťuje póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených rostlinných výtažků.

Červené santalové dřevo v kombinaci se skořicí vytváří hřejivou vonnou kombinaci, která navozuje pocit bezpečí, aktivizuje smysly a působí mírně afrodiziakálně. Prášek ze dřeva kajeput má skvělé antibakteriální účinky, proto je vynikajícím podpůrným prostředkem pro zánětlivou a aknózní pokožku. Má také analgetické účinky, je výborný proti křečím a bolestem svalů.

Použití: Do teplé lázně přidejte 2-3 polévkové lžíce soli a nechte ji rozpustit. V koupeli setrvejte nejméně po 20 minut. Občasná masáž pokožky zvýší cirkulaci krve v těle a dosáhnete tím i lepších výsledků.

Siddhalepa Sůl do koupele Invigorating, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédska soľ do kúpeľa Invigorating Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa má stimulujúcu škoricovú vôňu. Okrem iného tiež obsahuje výťažok z červeného santalového dreva a prášok zo vzácneho dreva kajeput. Uvoľňuje svalové napätie a bolesť, dodáva telu stratenú energiu, podporuje koncentráciu mysle, prehrieva a prekrvuje celý organizmus.

Soľ v kombinácii s horúcou vodou pomáha zmäkčovať a odstraňovať odumreté pleťové bunky, otvára a prečisťuje póry. Pripravuje tak pokožku na účinnejšie vstrebávanie výživných látok z obsiahnutých rastlinných výťažkov.

Červené santalové drevo v kombinácii so škoricou vytvárajú hrejivú vonnú kombináciu, ktorá navodzuje pocit bezpečia, aktivuje zmysly a pôsobí mierne afrodiziakálne. Prášok z dreva kajeput má výborné antibakteriálne účinky, preto je vynikajúcim podporným prostriedkom na zápalovú a aknóznu pokožku. Má tiež analgetické účinky, je výborný proti kŕčom a bolestiam svalov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Cinnamomum Zeylanicum, Pterocarpus Santalinus Extract, Melaleuca Leucadendra
i
i

barva: šedá
konzistence: sypká
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com