/    /    /    /    /  

BodhiSpa Sůl do koupele Lemongrass 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Koupelové soli
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
447
ks
Bez DPH 369 Kč

BodhiSpa Sůl do koupele Lemongrass 500 g

Sůl do koupele Lemongrass od BodhiSpa je 100% přírodní mořskou solí doplněnou vitaminem E a esenciálním olejem z citronové trávy. Dodá pokožce potřebné minerály, má osvěžující, antiseptické a deodorační vlastnosti. Sůl se hodí ke koupeli celého těla, ale i pro osvěžující koupel unavených nohou. Pomáhá bojovat proti nadměrnému pocení a mí příjemnou citrusovou vůni.

Mořská sůl je známá svými blahodárnými účinky na pokožku. Je plná minerálů pro výživu, zvláčnění, zklidnění a hojení všech typů pleti. Má pozitivní účinky na akné, pomáhá čistit póry, zmírňovat ekzémy, lupénku či různá podráždění. Mořská sůl působí příznivě na bolavé klouby a podporuje správné prokrvování kůže. Ve spojení s olejem z citronové trávy se také stává výborným protistresovým bojovníkem a navrací duševní pohodu.

Použití: 2-3 lžíce soli přidejte do vany s horkou vodou a nechte rozpustit. Ideální doba koupele je alespoň 20 minut.

BodhiSpa Sůl do koupele Lemongrass 500 g

Soľ do kúpeľa Lemongrass od BodhiSpa je 100% prírodnou morskou soľou doplnenou vitamínom E a esenciálnym olejom z citrónovej trávy. Dodá pokožke potrebné minerály, osviežujúce, antiseptické a dezodoračné vlastnosti. Soľ sa hodí na kúpeľ celého tela, ale aj pre osviežujúci kúpeľ unavených nôh. Pomáha bojovať proti nadmernému poteniu a  príjemnú citrusovú vôňu.

Morská soľ je známa svojimi blahodarnými účinkami na pokožku. Je plná minerálov pre výživu, zvláčnenie, upokojenie a hojenie všetkých typov pleti. Má pozitívne účinky na akné, pomáha čistiť póry, zmierňovať ekzémy, lupienku či rôzne podráždenia. Morská soľ pôsobí priaznivo na boľavé kĺby a podporuje správne prekrvovanie pokožky. V spojení s olejom z citrónovej trávy sa tiež stáva výborným protistresovým bojovníkom a navracia duševnú pohodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride (Sea Salt), Tocopherol (Vitamin E), Cymbopogon Citratus (Lemongrass) Oil, Citral, Geraniol, Limonene
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
vůně: citrusová, exotická

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com