/    /    /    /    /  

Siddhalepa Sůl do koupele Refreshing, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Koupelové soli
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Siddhalepa Sůl do koupele Refreshing, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédská sůl do koupele Refreshing Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa osvěžuje a povzbuzuje unavené tělo i mysl. Obsahuje výtažky z bylin a ovoce, které pomáhají odplavovat únavu z namožených svalů a zároveň oživovat pokožku. Sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky, otevírá a pročišťuje póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených bylin.

Obsažené výtažky plodů guáve, esenciální oleje z citronové trávy a limetky dodávají koupelové soli příjemnou osvěžující vůni. Ta působí aromaterapeuticky a dodává energii, podporuje koncentraci a zahání špatnou náladu. Zároveň uvolňuje a pomáhá zmírňovat bolest namožených svalů po těžké fyzické námaze.

Po koupeli bude vaše mysl odpočatá a pokožka celého těla příjemně vláčná, měkká a zároveň vypnutá. Citrusová vůně jemně zahalí celé vaše tělo a dopřeje přetrvávající pocit svěžesti a povzbuzení.

Použití: Do teplé lázně přidejte 2-3 polévkové lžíce soli a nechte ji rozpustit. V koupeli setrvejte nejméně po 20 minut. Občasná masáž pokožky zvýší cirkulaci krve v těle a dosáhnete tím i lepších výsledků.

Siddhalepa Sůl do koupele Refreshing, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédska soľ do kúpeľa Refreshing Siddhalepa z radu Ayurveda Luxury Spa osviežuje a povzbudzuje unavené telo aj myseľ. Obsahuje výťažky z bylín a ovocia, ktoré pomáhajú odplavovať únavu z boľavých svalov a zároveň oživovať pokožku. Soľ v kombinácii s horúcou vodou pomáha zmäkčovať a odstraňovať odumreté pleťové bunky, otvára a prečisťuje póry. Pripravuje tak pokožku na účinnejšie vstrebávanie výživných látok z obsiahnutých bylín.

Obsiahnuté výťažky plodu guava, esenciálne oleje z citrónovej trávy a limetky dodávajú kúpeľovej soli príjemnú osviežujúcu vôňu. Tá pôsobí aromaterapeuticky a dodáva energiu, podporuje koncentráciu a zaháňa zlú náladu. Zároveň uvoľňuje a pomáha zmierňovať bolesť unavených svalov po ťažkej fyzickej námahe.

Po kúpeli bude vaša myseľ oddýchnutá a pokožka celého tela príjemne vláčna, mäkká a zároveň vypnutá. Citrusová vôňa jemne zahalí celé vaše telo a dopraje vám pretrvávajúci pocit sviežosti a povzbudenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Citrus Aurantifilia Extract, Cymbopogon Citratus, Psydium Guajava Extract
i
i

barva: bílá
konzistence: sypká
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com