/    /    /    /    /  

Siddhalepa Sůl do koupele Sensual, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Koupelové soli
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Siddhalepa Sůl do koupele Sensual, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédská sůl do koupele Sensual Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa přináší klid a harmonii unavenému tělu i mysli. Unikátní lázeň obsahuje sůl a tradiční indické byliny, které podporují přirozené detoxikační procesy v těle. Sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky a otevírat a pročišťovat póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených bylin.

Koupelové soli propůjčuje uklidňující účinky extrakt z kůry z bílého santalu, jenž se využívá pro své antidepresivní a uklidňující účinky. Dále obsažený prášek z kořene kurkumy patří v Indii mezi tradiční zkrášlující prostředky. Místní ženy jej používají pro výrobu pleťových masek se zpevňujícími, vyživujícími a hlavně čistícími účinky.

Solná koupel Sensual zharmonizuje vaše tělo i nervovou soustavu, uvolní svalové napětí, zbaví organismus stresu a dopřeje vaší unavené duši pocit pohody a klidu. Zároveň zanechá vaši pokožku krásně čistou a pevnější s mladistvým a zdravě rozzářeným vzhledem.

Použití: Do teplé lázně přidejte 2-3 polévkové lžíce soli a nechte ji rozpustit. V koupeli setrvejte nejméně po 20 minut. Občasná masáž zvýší cirkulaci krve v těle a dosáhnete tím i lepších výsledků.

Siddhalepa Sůl do koupele Sensual, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédska soľ do kúpeľa Sensual Siddhalepa z radu Ajurveda Luxury Spa prináša pokoj a harmóniu unavenému telu i mysli. Unikátny kúpeľ obsahuje soľ a tradičné indické byliny, ktoré podporujú prirodzené detoxikačné procesy v tele. Soľ v kombinácii s horúcou vodou pomáha zmäkčovať a odstraňovať odumreté pleťové bunky, otvárať a prečisťovať póry. Pripravuje tak pokožku na účinnejšie vstrebávanie výživných látok z obsiahnutých bylín.

Kúpeľovej soli prepožičiava upokojujúce účinky extrakt z kôry bieleho santalu, ktorý sa využíva pre svoje antidepresívne a upokojujúce účinky. Ďalej obsiahnutý prášok z koreňa kurkumy patrí v Indii medzi tradičné skrášľujúce prostriedky. Miestne ženy ho používajú na výrobu pleťových masiek so spevňujúcimi, vyživujúcimi a hlavne čistiacimi účinkami.

Soľná kúpeľ Sensual zharmonizuje vaše telo i nervovú sústavu, uvoľní svalové napätie, zbaví organizmus stresu a dopraje vašej unavenej duši pocit pohody a pokoja. Zároveň zanechá vašu pokožku krásne čistú a pevnejšiu s mladistvým a zdravo rozžiareným vzhľadom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Coscinium Fenestratum, Santalum Album Extract, Curcuma Longa
i
i

barva: žlutá
konzistence: sypká
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com