/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Super ovocný čaj

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Super ovocný čaj

Čaj Super Berries English Tea Shop kombinuje osvěžující chladivou chuť máty spolu s nasládlým karamelovým rooibosem a voňavým lesním ovocem. Tato jemná ovocno-bylinková chuť potěší nejednoho milovníka čaje. Navíc díky praktickým čajovým sáčkům si tuto výbornou osvěžující chuť můžete užít kdykoliv a kdekoliv.

Základ čaje tvoří ibiškový květ, který má nejenom příjemnou nasládlou chuť, ale je také zdraví prospěšný. Ibišek je bohatý na množství vitaminu C a další mikroživiny, které působí na organismus antioxidačně i antibakteriálně. Ibiškový květ v kombinaci s karamelovou chutí rooibosu vytváří jedinečnou nasládlou chuť, která se snoubí s voňavými kousky malin, jahod a borůvek a je zakončena lehkým nádechem máty.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vařící vody a nechte 4-5 minut louhovat. Podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je výborný i pro přípravu domácího ledového čaje. 6 čajových sáčků zalijte 1 litrem vařící vody, nechte louhovat 4-5 minut. Sáčky vyjměte, dochuťte cukrem či medem, přilijte dalšího 0,5l chladné vody a dejte vychladit do lednice. Před podáváním můžete přidat kostky ledu a čerstvé ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte, pokud trpíte alergií či přecitlivělostí na ibišek!

Super ovocný čaj je součástí balení:

English Tea Shop Super ovocný čaj

Čaj Super Berries English Tea Shop kombinuje osviežujúcu chladivú chuť mäty spolu so sladkastým karamelovým rooibosom a voňavým lesným ovocím. Táto jemná ovocno-bylinková chuť poteší nejedného milovníka čaju. Navyše vďaka praktickým čajovým sáčkom si túto výbornú osviežujúcu chuť môžete užiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Základ čaju tvorí ibištekový kvet, ktorý má nielen príjemnú sladkastú chuť, ale je aj zdraviu prospešný. Ibištek je bohatý na množstvo vitamínu C a ďalšie mikroživiny, ktoré pôsobia na organizmus antioxidačne i antibakteriálne. Ibištekový kvet v kombinácii s karamelovou chuťou rooibosu vytvára jedinečnú sladkastú chuť, ktorá sa snúbi s voňavými kúskami malín, jahôd a čučoriedok a je zakončená ľahkým nádychom mäty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ibišek, Rooibos, Máta, Maliny, Kousky jahod, Kousky borůvek, Přírodní příchuť malin, Přírodní příchuť jahod
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz