/    /    /  

Světlo - Lék budoucnosti, Jacob Liberman 230 stran

Značka:
Množství: 230 stran
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
190
ks
Bez DPH 173 Kč

Světlo - Lék budoucnosti, Jacob Liberman 230 stran

Kniha Světlo - Lék budoucnosti od doktora Jacoba Libermana se zabývá blahodárným přínosem působení světla na lidský organismus a vyvrací tak jeden ze současných mýtů o škodlivosti slunečního záření. Představuje také různé způsoby využití světla k alternativní léčbě nejrůznějších druhů onemocnění, jako je rakovina, deprese a poruchy učení či imunity.

Autor knihy Jacob Liberman je význačný americký optometrista. Ve své knize vysvětluje, jak světlo vstupující očima ovlivňuje většinu procesů probíhajících v organismu. Uvádí také přehled vědeckých studií zabývajících se působením světla a barev. Dokazuje mimo jiné, že sluneční záření není zdaleka tak nebezpečné, jako jeho nedostatek. Stejně, jako může špatné stravování způsobit podvýživu, může špatná "výživa světlem" působit negativně na naše zdraví. 

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Světlo - Lék budoucnosti, Jacob Liberman 230 stran

Kniha Svetlo - Liek budúcnosti od doktora Jacoba Libermana sa zaoberá blahodarným prínosom pôsobenia svetla na ľudský organizmus a vyvracia tak jeden zo súčasných mýtov o škodlivosti slnečného žiarenia. Predstavuje tiež rôzne spôsoby využitia svetla k alternatívnej liečbe najrôznejších druhov ochorení, ako je rakovina, depresia a poruchy učenia či imunity.

Autor knihy Jacob Liberman je význačný americký optometrista. Vo svojej knihe vysvetľuje, ako svetlo vstupujúce očami ovplyvňuje väčšinu procesov prebiehajúcich v organizme. Uvádza tiež prehľad vedeckých štúdií zaoberajúcich sa pôsobením svetla a farieb. Dokazuje okrem iného, že slnečné žiarenie nie je zďaleka tak nebezpečné, ako jeho nedostatok. Rovnako, ako môže zlé stravovanie spôsobiť podvýživu, môže zlá "výživa svetlom" pôsobiť negatívne na naše zdravie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti