/    /    /    /  

Diochi Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) 150 g

Značka:
Množství: 150 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Cukrovka, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) 150 g

Bylinný čaj Diochi z lapača červeného je bohatý na množství antioxidantů, zlepšuje obranyschopnost organismu, posiluje zdraví kardiovaskulárního systému, působí protizánětlivě i antimykoticky a také hamonizuje hormonální systém. Léčí ekzémy, akné i jiné zánětlivé kožní problémy. Také zklidňuje psychiku a pomáhá organismu lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi.

Odvar z lapača tonizuje a posiluje celý organismus díky vysokému obsahu antioxidantů, zlepšuje odolnost centrálního nervového systému a zklidňuje psychiku. Stimuluje tvorbu červených i bílých krvinek, čistí krev a posiluje činnost celého kardiovaskulárního systému. Snižuje citlivost alergické pokožky vůči nejrůznějším chemikáliím, mírní ekzém i akné. Lapačo harmonizuje ženský hormonální systém a působí pozitivně i při vyšší hladině cukru.

Příprava: 750 ml studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do páté hodiny odpolední. Po třítýdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Diochi Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) 150 g

Bylinný čaj Diochi z lapača čeveného je bohatý na množstvo antioxidantov, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, posilňuje zdravie kardiovaskulárneho systému, pôsobí protizápalovo aj antimykoticky a tiež harmonizuje hormonálny systém. Lieči ekzémy, akné aj iné zápalové kožné problémy. Tiež upokojuje psychiku a pomáha organizmu lepšie sa vyrovnávať zo záťažovými situáciami.

Odvar z lapača tonizuje a posilňuje celý organizmu vďaka vysokému obsahu antioxidantov, zlepšuje odolnosť centrálneho nervového systému a upokojuje psychiku. Stimuluje tvorbu červených krviniek, čistí krv a posilňuje činnosť celého kardiovaskulárneho systému. Znižuje citlivosť alergickej pokožky voči najrôznejším chemikáliám, mierni ekzém aj akné. Lapačo harmonizujem ženský hormonálny systém a pôsobí pozitívne aj pri vyššej hladine cukru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Tabebuia Impetiginosa
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz