/    /    /    /    /    /  

AlmaWin Tablety do myčky

Značka:
Množství: 500 g, 25 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekologické tablety do myčky
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

AlmaWin Tablety do myčky

Tablety do myčky Almawin účinně odstraňují i odolné nečistoty, jako jsou zaschlé zbytky jídla, škrob a bílkoviny. Účinná kombinace přírodních látek změkčuje vodu, brání usazování nečistot na nadobí, a zároveň tak prodlužuje životnost myčky.

Obsažené rostlinné tenzidy při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní nečistoty a rozpustí mastnotu. Díky přírodnímu složení tablety nezatěžují životní prostředí. Obsažené složky se začnou rozkládat na přirozeně vyskytující se látky v okamžiku, kdy se dostanou do styku s odpadními vodami. Prací prášek do myčky tak nejen že ušetří vaše ruce, ale také životní prostředí.

Použití: Dle míry znečištění nádobí vložte do dávkovače myčky 1-2 tablety.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Tablety do myčky

Tablety do umývačky AlmaWin účinne odstraňujú aj odolné nečistoty, ako sú zaschnuté zvyšky jedla, škrob a bielkoviny. Účinná kombinácia prírodných látok zmäkčuje vodu, bráni usadzovaniu nečistôt a predlžuje životnosť umývačky.

Obsiahnuté rastlinné tenzidy pri kontakte s vodou vytvoria jemnú penu, ktorá účinne odstráni nečistoty a rozpustí mastnotu. Vďaka prírodnému zloženiu tablety nezaťažujú životné prostredie. Obsiahnuté zložky sa začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky v okamžiku, keď sa dostanú do styku s odpadovými vodami. Prací prášok do umývačky tak nielen že šetrí vaše ruky, ale tiež životné prostredie


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (15- 30 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Enzymy, Parfém, Limonen, Citral
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de