/    /    /    /    /    /  

Klar Tablety do myčky

Značka:
Množství: 500 g, 25 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekologické tablety do myčky
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
165
ks
Bez DPH 136 Kč

Klar Tablety do myčky

Ekologické tablety do myčky Klar ušetří vaše ruce, vodu i životní prostředí. Nádobí bude perfektně umyto a díky jednoduchému přesnému dávkování nebudete zbytečně plýtvat mycími přípravky.

Tablety kombinují účinné a k přírodě šetrné látky, které zajišťují dokonalé odstranění mastnoty i přischlých nečistot. Nádobí je tak čisté, lesklé, bez stop po kapkách a bez vápenných usazenin. Tablety neobsahují přidané vonné esence.

Ekologický přípravek pro dokonale čisté nádobí. Jednoduché dávkování a zároveň nejlepší výsledky při umývání nádobí. Bez přidaných vonných esencí. Bez fosfátů a syntetických látek. Přípravek je vhodný i pro alergiky.

Použití: Do myčky vložte 1-2 tablety dle míry znečištění a množství nádobí.

Klar Tablety do myčky

Ekologické tablety do umývačky Klar šetria vaše ruky, vodu i životné prostredie. Riad bude prefektne umytý a vďaka jednoduchému presnému dávkovaniu nebudete zbytočne plytvať umývacími prostriedkami.

Tablety kombinujú účinné a k prírode šetrné látky, ktoré zaisťujú dokonalé odstránenie mastnoty aj prischnutých nečistôt. Riad je tak čistý, lesklý, bez stôp po kvapkách a bez vápenných usadenín. Tablety neobsahujú pridané vonné esencie.

Ekologický prípravok pre dokonale čistý riad. Jednoduché dávkovanie a zároveň najlepšie výsledky pri umývaní riadu. Bez pridaných vonných esencií. Bez fosfátov a syntetických látok. Prípravok je vhodný aj pre alergikov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Polyaspartat, Tetrasodium Iminodisuccinat, Sulfated Castor Oil, Protease
i
i

obal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de