/    /    /  

Tajemství barev, Rudolf Steiner 230 stran

Značka:
Množství: 230 stran
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
240
ks
Bez DPH 218 Kč

Tajemství barev, Rudolf Steiner 230 stran

Kniha Tajemství barev shrnuje tři přednášky Rudolfa Steinera z roku 1921, které jsou však stále aktuální. Funguje jako malý kurz o barvách vhodných pro uměleckou tvorbu, ale odkrývá také i jejich vzájemné působení na lidskou psychiku. Vychází z Goethovy nauky o barvách.

Rudolf Steiner byl rakouský filozof, učitel a umělec. Svůj život zasvětil zkoumání duchovního světa, podstaty člověka a jeho úlohy v přírodě. Položil základy waldorfskému školství a biodynamickému zemědělství. Vymyslel novou formu uměleckého vyjádření eurytmii, která je dodnes používána ve waldorfských školách jako alternativa ke klasickým hodinám tělesné výchovy.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Tajemství barev, Rudolf Steiner 230 stran

Kniha Tajomstvo farieb zhŕňa tri prednášky Rudolfa Steinera z roku 1921, ktoré sú však stále aktuálne. Funguje ako malý kurz o farbách vhodných pre umeleckú tvorbu, ale odkrýva tiež aj ich vzájomné pôsobenie na ľudskú psychiku. Vychádza z Goetheho náuky o farbách.

Rudolf Steiner bol rakúsky filozof, učiteľ a umelec. Svoj život zasvätil skúmaniu duchovného sveta, podstaty človeka a jeho úlohy v prírode. Položil základy waldorfského školstva a biodynamického poľnohospodárstva. Vymyslel novú formu umeleckého vyjadrenia eurytmiu, ktorá je dodnes používaná vo waldorfských školách ako alternatíva ku klasickým hodinám telesnej výchovy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti