/    /    /  

Tajemství kosmetiky, Vít Syrový 206 stran

Značka:
Množství: 206 stran
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Knihy, Dárky pro ženy
Hodnocení:
5,0/5 5 hlasů
Cena
340
ks
Bez DPH 309 Kč

Tajemství kosmetiky, Vít Syrový 206 stran

Složení produktů každodenní péče i dalších kosmetických pomocníků poodhalíte v publikaci Víta Syrového Tajemství kosmetiky. Zjistíte, jaké účinky mají jednotlivé složky na naše zdraví, proč bychom se jim měli vyhnout nebo čím naopak naší pleti i tělu prospívají. Snadno tak získáte přehled o dopadech vámi používané kosmetiky na vaše zdraví a stav pleti.

Tajemství kosmetiky vás v poutavé formě zasvětí do tajů kosmetických složek, naučí vás číst INCI a také jej umět vyhodnotit z hlediska účinků jak na pokožku, tak i na naše zdraví. Kromě toho se seznámíte s přírodními alternativami konvenční kosmetiky a dost možná zjistíte, že přírodní kosmetika je ještě mnohem lepší a účinnější. V publikaci navíc naleznete také přehlednou tabulku s hodnocením nejpoužívanějších kosmetických ingrediencí, rozdělenou podle škodlivosti a účinků na zdraví.

Tajemství kosmetiky, Vít Syrový 206 stran

Zloženie produktov každodennej starostlivosti i ďalších kozmetických pomocníkov poodhalíte v publikácii Víta Syrového Tajomstvo kozmetiky. Zistíte, aké účinky majú jednotlivé zložky na naše zdravie, prečo by sme sa im mali vyhnúť alebo čím naopak našej pleti i telu prospievajú. Ľahko tak získate prehľad o vplyvoch vami používanej kozmetiky na vaše zdravie a stav pleti.

Tajomstvo kozmetiky vás v pútavej forme zasvätí do tajov kozmetických zložiek, naučí vás čítať INCI a tiež ho vedieť vyhodnotiť z hľadiska účinkov ako na pokožku, tak aj na naše zdravie. Okrem toho sa zoznámite s prírodnými alternatívami konvenčnej kozmetiky a dosť možno zistíte, že prírodná kozmetika je ešte oveľa lepšia a účinnejšia. V publikácii navyše nájdete aj prehľadnú tabuľku s hodnotením najpoužívanejších kozmetických ingrediencií, rozdelenú podľa škodlivosti a účinkov na zdravie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Luxusní | 19.1.2016 14:08:36 | Ivana

Naprosto luxusní kniha!! Než cokoli koupím, celé složení kosmetiky nejdříve zkontroluji dle této knížky.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i