/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Tamanu olej 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Tělové oleje, Rostlinné oleje
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Tamanu olej 20 ml

Tamanu olej Nobilis Tilia se vyrábí z jader plodů kalaby obvejčité. Má svou typickou zelenou barvu a výraznou zemitou vůni. Je bohatý na přírodní antioxidanty či omega 3 mastné kyseliny, vyniká výraznými regeneračními účinky, pomáhá hojit rány a jizvy a zklidňuje pokožku. Tamanu olej není samostatně vhodný k masáži, hodí se spíše k lokálnímu ošetření pleti při poraněních a podobně.

Tamanu olej se tradičně využívá v léčitelství pro své hojivé, analgetické, antibakteriální a protizánětlivé účinky, zvyšuje místní prokrvení pokožky a je oblíbeným prostředkem k regeneraci kůže po vředech či pásovém oparu. Výborně ulevuje pokožce při bolestivých stavech, pomáhá regenerovat popálenou a poraněnou pleť či jizvy. Olej z kalaby je skvělým prostředkem na akné či ekzémy a lze jej využít také pro zklidnění kůže po bodnutí hmyzem.

Použití: Malé množství naneste pomocí kapátka, které je součástí víčka, na suchou pokožku a jemnou masáží vetřete.

Tip: Při teplotách pod 20 °C může tuhnout, před použitím ho pak zahřejte ve vodní lázni.

Upozornění: Olej není vhodný k vnitřnímu užití.

Nobilis Tilia Tamanu olej 20 ml

Tamanu olej Nobilis Tilia sa vyrába z jadier plodov tamanu. Má svoju typickú zelenú farbu a výraznú zemitú vôňu. Je bohatý na prírodné antioxidanty či omega-3 mastné kyseliny, vyniká výraznými regeneračnými účinkami, pomáha hojiť rany a jazvy a upokojuje pokožku. Tamanu olej nie je samostatne vhodný na masáž, hodí sa skôr na lokálne ošetrenie pleti pri poraneniach a podobne.

Tamanu olej sa tradične využíva v liečiteľstve pre svoje hojivé, analgetické, antibakteriálne a protizápalové účinky, zvyšuje miestne prekrvenie pokožky a je obľúbeným prostriedkom na regeneráciu kože po vredoch či pásovom opare. Výborne uľavuje pokožke pri bolestivých stavoch, pomáha regenerovať popálenú a poranenú pleť či jazvy. Olej z tamanu je výborným prostriedkom na akné či ekzémy a možno ho využiť taktiež na upokojenie kože po bodnutí hmyzom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Calophyllum Inophyllum Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz