/    /    /    /    /  

Bocoton Tampony kosmetické odličovací 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Kategorie: Odličovací pomůcky
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Bocoton Tampony kosmetické odličovací 60 ks

Kulaté odličovací tampony Bocoton jsou vyrobeny z kvalitní měkké bio bavlny, která má výborné čisticí i savé schopnosti. Díky tomu jsou tampony vhodné pro odlíčení make-upu a pravidelnou péči o přecitlivělou pokožku náchylnou k alergiím a podráždění i pro jemnou dětskou pleť.

Bocoton pěstuje bavlnu pro své produkty dle přísných pravidel ekologického a fair-trade zemědělství. Bavlna je tak bez příměsí chemických hnojiv, postřiků i syntetických bělidel, zachovává si mimořádnou jemnost, savost a vysokou schopnost absorbovat nečistoty. Vzhledem ke své mimořádně jemnosti pokožku zbytečně nedráždí, jako to mají ve zvyku klasické kosmetické pomůcky, a je tak vhodná i pro tu nejcitlivější pleť dospělých i dětí.

Nejen, že je pěstování bavlny šetrné a ohleduplné, ale i obal samotných vatových tamponů je ekologický a zbytečně nezatěžuje životní prostředí. Vnější obal je vyroben z modifikovaného kukuřičného škrobu, který je snadno odbouratelný přirozenou cestou v přírodě.

Použití: Na vatový tampon naneste pleťové mléko či vodu a za jeho pomoci odličte a vyčistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Hydra Cosmetics
5 route nationale
68690 Moosch
Francie
tel: + 33 3 89 38 16 00
http://hydra-cosmetics.com/