/    /    /    /  

Natracare Tampóny Regular s aplikátorem 16 ks

Značka:
Množství: 16 ks
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Tampony
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Natracare Tampóny Regular s aplikátorem 16 ks

Tampóny Natracare Regular s hygienickým aplikátorem poskytují spolehlivou ochranu při menstruaci a neomezují tělo např. při sportu. Mají střední savost a jsou vhodné při normálně silném krvácení. Zároveň jejich složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a činí je velmi příjemnými a pohodlnými při nošení. 

Tyto menstruační tampóny obsahují pouze přírodní materiály. V jejich složení tedy nenajdete latex, plasty a nejsou ani bělené chlórem, což ocení zejména ženy, které často trpí pocity pálení či svědění a během menstruace se tyto pocity zesilují. Složení bez přidaných chemických látek nenarušuje přirozeně kyselé prostředí citlivé sliznice, které ji chrání před infekcí.

Použitý materiál je v přírodě rozložitelný a lze jej kompostovat. Poskytuje tak nejen účinnou ochranu, ale zároveň je šetrný k vašemu tělu i životnímu prostředí.

Upozornění: Při použití dbejte na hygienu rukou. Tampony vyměňujte nejlépe po čtyřech hodinách, nejpozději po osmi. Při méně časté výměně hrozí nebezpečí množení bakterií, které může vést k syndromu toxického šoku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna (100 %)
i
i

obal: papírový

Výrobce

Natracare Bodywise (UK) Ltd. Unit G
7A4 Business Centre Victoria Road
BS11 9DB Bristol
Velká Británie
www.natracare.com