/    /    /    /  

Natracare Tampóny Super 10 ks

Značka:
Množství: 10 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 20 ks / 119 Kč
Kategorie: Tampony
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
75
ks
Bez DPH 62 Kč

Natracare Tampóny Super 10 ks

Tampóny Natracare Super poskytují spolehlivou ochranu při menstruaci a neomezují tělo např. při sportu.  Díky vysoce savým schopnostem přírodní bavlny jsou schopny absorbovat i silnější krvácení. Zároveň složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a činí je velmi příjemnými a pohodlnými při nošení.

Tyto menstruační tampóny obsahují pouze přírodní materiály. V jejich složení tedy nenajdete latex, plasty a nejsou ani bělené chlórem, což ocení zejména ženy, které často trpí pocity pálení či svědění a během menstruace se tyto pocity zesilují. Složení bez přidaných chemických látek nenarušuje přirozeně kyselé prostředí citlivé sliznice, které ji chrání před infekcí.

Použitý materiál je v přírodě rozložitelný a lze jej kompostovat. Poskytuje tak nejen účinnou ochranu, ale zároveň je šetrný k vašemu tělu i životnímu prostředí.

Upozornění: Při použití dbejte na hygienu rukou. Tampony vyměňujte nejlépe po čtyřech hodinách, nejpozději po osmi. Při méně časté výměně hrozí nebezpečí množení bakterií, které může vést k syndromu toxického šoku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna (100 %)
i
i

obal: papírový

Výrobce

Natracare Bodywise (UK) Ltd. Unit G
7A4 Business Centre Victoria Road
BS11 9DB Bristol
Velká Británie
www.natracare.com