/    /    /    /    /  

Saloos Tangarinka 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
77
ks
Bez DPH 64 Kč

Saloos Tangarinka 10 ml

Saloos Tangarinka je přírodní éterický olej s velice příjemnou vůní, jenž skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a dodá vaší domácnosti atmosféru harmonie a svěžesti. Aroma tangerinky kombinuje sladké tóny s jemnými citrusy a pomáhá revitalizovat tělo i mysl.

Esenciální olej z tangerinky je velice univerzální a je vhodný i pro provonění dětského pokoje. Nepůsobí dráždivě a můžete jej použít i do masážních a koupelových olejů. Přináší okamžité uvolnění a působí příznivě v období nadměrného duševního či fyzického vyčerpání.

Tangerinka přirozeně navozuje přátelskou atmosféru a je skutečně oblíbená. Funguje samostatně i ve směsích s kořenějšími či svěžími vůněmi. Ulevuje od bolestí a pomáhá například při migrénách. Uvolňuje napětí a prohlubuje chvíle vašeho odpočinku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Tangarinka 10 ml

Saloos Tangarínka je prírodný éterický olej s veľmi príjemnou vôňou, ktorý skvele neutralizuje všetky nepríjemné pachy a dodá vašej domácnosti atmosféru harmónie a sviežosti. Aróma tangerínky kombinuje sladké tóny s jemnými citrusmi a pomáha revitalizovať telo i myseľ.

Esenciálny olej z tangerínky je veľmi univerzálny a je vhodný aj pre prevoňanie detskej izby. Nepôsobí dráždivo a môžete ho použiť aj do masážnych a kúpeľových olejov. Prináša okamžité uvoľnenie a pôsobí priaznivo v období nadmerného duševného či fyzického vyčerpania.

Tangerínka prirodzene navodzuje priateľskú atmosféru a je skutočne obľúbená. Funguje samostatne aj v zmesiach s korenitejšími či sviežimi vôňami. Uľavuje od bolestí a pomáha napríklad pri migrénach. Uvoľňuje napätie a prehlbuje chvíle vášho oddychu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz