/    /    /    /  

Taoasis Taška z bio bavlny 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Ostatní
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
36 bodů ks

Taoasis Taška z bio bavlny 1 ks

Taška z bio bavlny Taoasis je skvělým společníkem pro každodenní nákupy. Taška s logem firmy je skladná a lehká, vejde se do každé kabelky, a přesto v ní odnesete i velký těžký nákup. Navíc, veselý barevný design vás bude bavit.

Taška je vyrobena z bio bavlny a obarvena barvami na přírodní bázi. Díky použitým materiálům je pevná a odolná, odnesete v ní každodenní těžký nákup a poslouží vám třeba i při stěhování nebo jako příruční taška na cestování. A pokud ji náhodou umažete, stačí ji vyprat ve studené vodě a jemném mýdle a je připravena opět k použití!

Tip: Taška má rozměry 39 x 33 cm, ucha jsou dlouhá 29 cm. Pohodlně ji tak můžete nosit v ruce i přes rameno.

Taoasis Taška z bio bavlny 1 ks

Taška z bio bavlny Taoasis je výborným spoločníkom na každodenné nákupy. Taška s logom firmy je skladná a ľahká, vojde sa do každej kabelky, a napriek tomu v nej odnesiete aj veľký ťažký nákup. Navyše, veselý farebný dizajn vás bude baviť.

Taška je vyrobená z bio bavlny a zafarbená farbami na prírodnej báze. Vďaka použitým materiálom je pevná a odolná, odnesiete v nej každodenný ťažký nákup a poslúži vám napríklad aj pri sťahovaní alebo ako príručná taška na cestovanie. A pokiaľ ju náhodou zašpiníte, stačí ju vyprať v studenej vode a jemnom mydle a je opäť pripravená na použitie!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna1)
1) Bio
i
i

barva: béžová

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/