/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 001 Xiao Qing Long Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 001 Xiao Qing Long Wan

TCM formule 001 Xiao Qing Long Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Pilulka tyrkysového draka, pomáhá zlepšovat stav organismu při nachlazení, zimomřivosti, kašli s bílým hlenem, vodnaté rýmě a dušnosti. Formule podporuje pocení, pomáhá utišovat kašel a dušnost, přispívá k uvolnění hlenu z plic a harmonizuje organismus.

Směs se užívá v případech časného stádia nachlazení v období podzimu a zimy, které je provázeno zimomřivostí, mírně zvýšenou teplotou bez pocení, kašlem s obtížným vykašláváním velkého množství bílých hlenů, vodnatou rýmou, celkovou rozlámaností těla a zatuhlostí šíje. V důsledku infekce a zahlenění se může také objevit nechutenství, plnost v žaludku po jídle a pocit na zvracení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Skořicovník čínský, Pivoňka bělokvětá, Perila křovitá, Hořčice setá, Zázvor obecný, Lékořice uralská, modif., Klanopraška čínská, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní