/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Oči a uši, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan

TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Křehkost jarního kvítku pomáhá zlepšovat stav organismu při akutních infekcích provázených kašlem, zvýšenou teplotou, lehkým pocením, zánětem nosohltanu, nažloutlou rýmou a zánětem spojivek či zarudnutím očí.

Formule pomáhá při léčbě akutních infekcí a zahlenění dýchacích cest, podporuje stimulaci imunity a pomáhá postižené sliznici dýchacích cest, kde přispívá zmírnit zánětlivé změny. Lékořice navíc pomáhá upravovat zažívání, jako nutný předpoklad správné rekonvalescence po nemoci.

Směs se užívá v případech časného stádia nachlazení zejména v období jara a léta, které je provázeno zvýšenou teplotou, kašlem, lehkým pocením a nažloutlou rýmou.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 3-5krát denně 6-15 kuliček dle akutnosti symptomů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: List morušovníku bílého, Platykodon Velkokvětý, Zlatice převislá, Zlateň indická, Rákos obecný, Morušovník bílý, Máta jednokališná, Semeno meruňky hořké, Lékořice uralská
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní