/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan

TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Patero uhašení sopky, pomáhá zlepšovat stav organismu při problémech s kožními i podkožními záněty, jako je například akné nebo při sklonech k hnisavým zánětlivým ložiskům.

Formule pomáhá bojovat zejména proti bakteriálnímu zánětu a hnisání. Kromě toho napomáhá regulovat funkci imunitního systému a pomáhá ho lépe zapojit do boje s infekcí. Rovněž napomáhá ke zlepšení prokrvení postižené oblasti, a tím k odplavení škodlivin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli neužívejte při menstruaci, nýbrž vysaďte v den počátku periody a opět obnovte užívání dva dny po ukončení periody.Tělo tak má možnost obnovit svoje harmonizační schopnosti a odpočinout si od pevného rytmu, co formule diktuje. U mužů a žen bez periody se zařadí u formule týdenní pauza po třítýdenním užívání.

Dávkování: Užívejte 1 - 3x denně 4 - 10 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zimolez japonský, Smetanka mongolská, Zlateň indická, Violka tokijská, Zlatice převislá
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní