/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 016 Dao Chi Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 016 Dao Chi Wan

Doplněk stravy 016 "Mistrovké odvedení rudého" v sobě kombinuje několik bylin, které se v tradiční čínské medicíně osvědčily při pocitech horka či pálení v obličeji, při bušení srdce a pocení při emoční zátěži, aftech v ústech či močových infekcích. Tyto problémy často vznikají z psychických příčin, například z dlouhodobého napětí či nadměrného pracovního nasazení.

Doplněk v sobě spojuje účinky rehmanie, lopateru, sítiny a lékořice, které se využívají při léčbě zánětů v dutině ústní či na močových cestách. Pomáhají bojovat proti nespavosti, bušení srdce, trémě nebo podráždění. Dle TCM jde při těchto obtížích o "přemíru ohně", kdy se horko dostává do vnitřních drah těla, a vznikají tak infekce apod. Výše uvedené byliny pak napomáhají tyto infekce či záněty odstraňovat.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá, Lopater štíhlý, Sítina rozkladitá, Lékořice uralská, kukuřičný škrob, Rýžový škrob, Leštící látka: talek
i
i

specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní