/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan

TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Čtvero spěšných pomocníků, pomáhá zlepšovat stav organismu při průjmech provázených hlenem a krví ve stolici.

Formule působí protizánětlivě a pomáhá dezinfikovat střevní trakt od mikroorganismů, které vyvolávají průjem. Kromě toho pomáhá obnovovat výstelku střevní stěny a zajistit správné hospodaření s tekutinami ve střevním traktu, čímž pomáhá zastavit průjem.

Směs se užívá v případech průjmů doprovázených křečemi, pálení nebo svědění v konečníku a přítomnosti krve, hlenu nebo hnisu ve stolici.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte v akutních stavech až 3x denně 16 kuliček, u chronických stavů je vhodné kontaktovat terapeuta čínské medicíny a stav konzultovat, obvykle se jedná o složitější stav.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Koniklec čínský, Korkovník amurský, Jasan čínský, Koptis čínský, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní