/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 021 Li Zhong Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 021 Li Zhong Wan

TCM formule 021 Li Zhong Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Obnova říše středu, pomáhá zlepšovat stav organismu při pocitech zimomřivosti, potížích s trávením, při průjmu a únavě.

Formule pomáhá harmonizovat trávicí procesy, zlepšuje a posiluje správnou funkci slinivky, žlučových cest a jater. Podporuje trávicí procesy a zlepšuje cirkulaci.

Směs se užívá v případech nechutenství, nesnášenlivosti chladných jídel, v případě chladných končetin, průjmu a tlaku v břiše a zimomřivosti.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček v případě mírného průběhu. Při výraznějších akutních stavech lze podat až 20 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Atraktylis velkohlavý, Pazvonek chloupkatý, Zázvor obecný, Lékořice uralská modif., Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní