/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 045 Shi Xiao Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 045 Shi Xiao Wan

TCM formule 045 Shi Xiao Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Pilulka propuknutí v smích, pomáhá zlepšovat stav organismu při velkých bolestech břicha, při kolikových ostrých bolestech břicha v jakékoli lokalizaci a bolestivé menstruaci.

Formule se vyznačuje protibolestivým působením, pomáhá ulevit od bolesti břicha a zmírňuje menstruační bolesti doprovázené tlakem v podbřišku.

Směs se užívá v případech bolestivé menstruace, při kolikových bolestech břicha a při ostrých bolestech v oblasti žaludku, podbřišku a oblasti střev.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: V akutních případech užívejte až 20 kuliček 5krát denně. S ústupem bolesti dávku i frekvenci zmenšete až do vysazení v momentě vymizení bolesti.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Šalvěj červenokmenná, Orobinec východní, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní