/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 051 Tong Jing Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 051 Tong Jing Wan

TCM formule 051 Tong Jing Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Uvolnění karmínové řeky, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestivé menstruaci, opožděném nástupu menstruace nebo vynechání menstruace.

Formule pomáhá upravovat krevní oběh a rozproudit krev, přispívá k utišování bolesti a pomáhá upravovat menstruační cyklus.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 60 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček v případě mírného průběhu. Při výraznějších akutních stavech lze podat až 12 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Broskvoň obecná, Světlice barvířská, Pivoňka bělokvětá var., Šalvěj červenokořenná, Orobinec úzkolistý, Skořicovník čínský, Děhel čínský, Koprníček wallichův, Ženšen nepravý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní