/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 053 Wen Jing Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 053 Wen Jing Wan

TCM formule 053 Wen Jing Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Přemožení skrytého chladu, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech břicha při menstruaci, které se zlepšují teplem. Rovněž může napomáhat řešení neplodnosti.

Formule pomáhá uklidňovat a tišit bolesti břicha a podbřišku při menstruaci a napomáhá upravovat menstruační cyklus, čímž může dojít i k odstranění příčiny neplodnosti.

Směs se užívá při poruchách cyklu ve smyslu opožďování se menstruace doprovázené bolestmi podbřišku. Tyto bolesti se typicky lepší zahřátím organismu, zejména břicha a podbřišku.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá, Děhel čínský, Pivoňka bělokvětá, Evodie, Hořčice setá, Skořicovník čínský, Pivoňka polokřovitá, Ženšen pravý, Koprníček walichův, Lékořice uralská, Ofiopogon japonský, Zázvor obecný, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní