/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan

TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Růst hory Tchaj, pomáhá zlepšovat stav organismu při těhotenských křečích a předčasných děložních stazích. Kromě toho slouží jako podpora organismu v těhotenství.

Formule pomáhá zmírnit předčasné děložní stahy, pomáhá ulevit při pocitech pobolívání v podbřišku při těhotenství či tlaku v malé pánvi. Příznivě ovlivňuje zdravotní stav také u těhotných žen trpících anémií nebo trávicími problémy.

Směs se užívá v případech těhotenských křečí, bolestí bederní páteře v těhotenství a jako prevence těhotenské chudokrevnosti a těhotenských komplikací, jako je krvácení, předčasné děložní stahy, obtížné močení či otoky dolních končetin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Směs se podává zejména v prvních třech měsících těhotenství, ale může se podávat i v kteroukoliv jinou dobu během těhotenství (například v případě předčasných děložních stahů v jeho závěru).

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pivoňka bělokvětá, Pornatka kokosová, Atraktylis velkohlavý, Koprníček wallichův, Děhel čínský
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní