/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 057 Yu Dai Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 057 Yu Dai Wan

TCM formule 057 Yu Dai Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Přehrazení toku žluté řeky, pomáhá zlepšovat stav organismu v případě svědivého či pálivého výtoku a zarudlé sliznice ženských orgánů.

Formule pomáhá podporovat imunitu a tím usnadňovat boj proti zánětu, podílí se na úpravě zažívání a také hormonální hladiny.

Směs se užívá v případě gynekologického výtoku provázeného svěděním a pálením sliznic a gynekologických zánětů vyvolaných hormonální nerovnováhou, nevhodnou stravou, špatně fungujícím zažívánim nebo narušenou imunitou.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Formule se nepodává během menstruace. Lze kombinovat s některým z bylinných čípků.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 kuliček do vymizení obtíží.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pajasan žláznatý, kůra, Pivoňka bělokvětá, Rehmanie lepkavá modif., Děhel čínský, Galgán lékařský, Korkovník amurský, Koprníček wallichův
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní