/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 061 Xiao Yao Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 061 Xiao Yao Wan

TCM formule 061 Xiao Yao Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Volnost svobodného poutníka se užívá při takových potížích, jako je neklid, nervozita, střídání nálad či pocity tísně. Lze ji aplikovat také během premenstruačního syndromu. Kombinace osmi bylin pomáhá uvolňovat organismus tím, že nepotlačují potíže, ale pomáhají rozpustit blokády v těle.

TCM formuli Volnost svobodného poutníka díky pivoňce bělokvěté či děhelu pomáhá tlumit premenstruační potíže i bolesti během menstruace. Atraktylis nebo zázvor přispívají k odstraňování trávicích obtíží a bolestí žaludku, které vznikají v důsledku stresu. Pornatka kokosová já známá svými sedativnímu účinky, napomáhá zklidňovat při podrážděnosti, nervozitě a neklidu a užívá se při emoční nestabilitě.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení. Při premenstruálním syndromu se podává 5 dnů před začátkem menstruace.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pivoňka bělokvětá, Atraktylis velkoúborná, Děhel čínský, Pornatka kokosová, Prorostlík čínský, Zázvor obecný, Lékořice uralská, Máta jednokališná, kukuřičný škrob, Rýžový škrob, Leštící látka: talek
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní