/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 064 Shu Gan Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Trávení, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 064 Shu Gan Wan

TCM formule 064 Shu Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Utišení větrné bouře, pomáhá zlepšovat stav organismu v případě nadýmání po jídle, říhání a plynatosti, dále při průjmu, bolestech břicha a příznacích zhoršujících se stresem.

Formule pomáhá upravovat zažívací obtíže se zřetelem na zlepšení funkce jater, žlučníku a slinivky. Nejčastěji tyto problémy vznikají působením chronického stresu, nesprávnými stravovacími návyky a přepracováním. Pomáhá i v případech přetrvávajících trávicích poruch a bolestí po operaci žlučníku. Formule pomáhá zmírňovat břišní bolesti způsobené zejména zácpou, pomáhá zastavit zvracení, říhání nebo škytavku a harmonizuje trávení.

Směs se užívá v případě nadýmání a bolestí břicha po jídle, kašovité či průjmovité stolice, nechutenství, trávicích obtíží či chronického zánětu slinivky.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Směs se neužívá v těhotenství.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 pilulek. Účinek lze pozorovat po dvou týdnech užívání.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Šáchor hlíznatý, Pivoňka bělokvětá, Mandarinka obecná, Citroník hořký, Šácholan, Pivoňka polokřovitá, Amomum villosum, Mandarinka obecná nezralá, Prorostlík čínský, Lindera strychnifolia, Lékořice uralská, Chrpovník lopuchový, Citroník, Kurkuma, Cedrát, Hřebíčkovec vonný
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní