/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 073 Xiang Liu Jun Zi Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 073 Xiang Liu Jun Zi Wan

TCM formule 073 Xiang Liu Jun Zi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Úklid obilné sípky je vhodná při potížích s trávením a zažíváním. Lze ji užívat pří takových potížích, jako jsou bolesti břicha, pocit plnosti i po malém jídle, nadýmání, zvracení či problémy se stolicí. Hodí se i pro těhotné ženy, které trápí ranní nevolnosti.

Směs bylin dle TCM harmonizuje a prohřívá žaludek, rozproudí stagnující energii čchci a utiší bolest. Vusušuje nadměrnou vlhkost a upravuje energii žaludku, čímž odstraňuje nevolnosti a zvracení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 8 kuliček 3krát denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní