/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 074 Xiang Sha Yang Wei Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 074 Xiang Sha Yang Wei Wan

TCM formule 074 Xiang Sha Yang Wei Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Úklid císařských skladů, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech břicha, nadýmání po jídle a špatném trávení.

Formule pomáhá mírnit bolesti břicha a nadýmání, zlepšuje trávení a pomáhá zastavit škytání a říhání.

Směs se používá v případě škroukání v břiše, kašovité nebo průjmovité stolice, stagnace potravy, bolesti hlavy, nevolnosti a plynatosti, škytání, říhání a nechutenství.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3 x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po 3-4 týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Atraktylis velkoúborný, Hořčice setá, Pornatka kokosová, Mandarinka obecná, Kardamon pravý, Šácholan, Agastache rugosus, Chrpovník lopuchový, Amomum villosum, Šáchor hlíznatý, Citroník, Lékořice uralská
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní