/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 077 Jian Pi Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 077 Jian Pi Wan

TCM formule 077 Jian Pi Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Kultivace rýžového pole, pomáhá zlepšovat stav organismu při špatném trávení spojeným s nechutenstvím, při průjmu, říhání a pocitu plnosti v žaludku po jídle.

Formule podporuje funkci slinivky a ostatních orgánů spolupracujících na trávení a funguje jako prevence proti nadýmání, průjmu, únavě po jídle a tlaku v žaludku.

Směs se užívá v případě únavy zhoršující se po jídle, pocitu plnosti či distenze v nadbřišku, kašovité nebo průjmovité stolice a nechutenství.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně po 8 kuličkách 30 minut po jídle. Směs je třeba podáva po dobu tří týdnů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Atraktylis velkohlavý, Pazvonek chloupkatý, Mandarinka obecná, Ječmen obecný, Citrus reticulata, Hloh klínovitý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní